פשיטת רגל לאדם פרטי

עורך דין פשיטת רגל

עופר פרץ משרד עורכי דין, מתמחה בהגנה על חייבים ובליווי עסקים במשבר. מייצג  חייבים בהליך פשיטת רגל לאדם פרטי, בבקשות הפטר, בהסדרי חובות ובהוצאה לפועל.

 

הליך פשיטת רגל לאדם פרטי נועד לאפשר לחייבים לשלם כמידת יכולתם, לקבל הפטר ולהתחיל חיים חדשים. ניהול נכון ומקצועי של ההליך תוך שיתוף פעולה מצד החייב יביא ללא ספק להפטר המיוחל.

 

למשרדנו מומחיות וניסיון בטיפול בחייבים בהליכי פשיטת רגל בכל הארץ. עו"ד עופר פרץ מלווה באופן אישי את כל לקוחות המשרד ומביא עמו ידע וניסיון  רב בהליכי פשיטת רגל, תחילה כמי שייצג בעיקר נושים ובעלי תפקיד (מנהל מיוחד/נאמן) וכיום כמייצג בעיקר חייבים בהליכי פשיטת רגל והסדרי חוב. ראה הרחבה בדף אודות.

 

הליך פשיטת רגל לאדם פרטי נועד להגשים מטרה סוציאלית ומעניק רשת ביטחון לחייבים שאיבדו את יכולתם לפרוע את חובותיהם. הרפורמה החדשה העמידה את ערך מתן ההפטר וההיחלצות הכלכלית והחברתית של החייב והתלויים בו כערך בלעדי של הליך פשיטת רגל לאדם פרטי, לצורך כך נקבעו תמריצים שיעודדו את החייב לשיתוף פעולה ופרק זמן קצוב ותחום מראש לסיום ההליך.

 

מבית המשפט העליון יצאו הלכות חדשות העוסקות בהגנה על בית המגורים בפשיטת רגל, כאשר בתנאים מסוימים המתקיימים על פי רוב, תוענק הגנה על בית המגורים, ראה מאמר.

 

הבשורה היא, שכיום יותר מתמיד הליך פשיטת רגל מהווה פיתרון בלעדי, בר השגה, ליציאה מחובות והתחלה חדשה.

 

הליך פשיטת רגל לאדם פרטי מאופיין בקבוצה סגורה של משתתפים: שופטים, פרקליט כונס הנכסים ובעלי תפקיד (מנהל מיוחד, ונאמן) כאשר על החייב להתנהל בהתאם לשלבים, כללים וחובות מוגדרים, היכרות מוקדמת עם "השחקנים" תחסוך לעיתים זמן ומאמצים לקדם את ענייני החייב ולחתור במקצועיות וביעילות לתוצאה האופטימאלית, לצו ההפטר המיוחל.

 

חלק מהחייבים בפשיטת רגל נאלצים להתמודד עם משבר המתפשט גם למישור האישי והנפשי, כאשר התא המשפחתי, הזוגיות והחוסן הנפשי עומדים למבחן. המאבק על הפרנסה ושמירה על התא המשפחתי  אינה משימה קלה.

 

הצלחת הטיפול בהליך פשיטת רגל לאדם פרטי דורשת הבנה והתייחסות כוללת הרבה מעבר לטיפול המשפטי ולא רק בשל מצבו הרגיש של החייב אלא גם בעיקר מעצם תכליתו של ההליך המתנהל בדומה ל"תוכנית אימון", דורש מהחייב פיקוח, דיווח, וניהול כלכלי באופן מסודר ומתוכנן. 

 

מנסיוננו הרב בייצוג בהליכי פשיטת רגל לאדם פרטי ניהול נכון ומקצועי של ההליך בשיתוף פעולה מצד החייב יביא ללא ספק להפטר המיוחל.

 

הינכם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד בטלפון  050-4455514.

 

 

 

 

 כל הזכויות שמורות לעופר פרץ משרד עורכי דין